Szklarska Poręba, Polska Szklarska Poręba, Polska

Apartamenty – Szklarska Poręba

Szklarska Poręba należy do miejscowości z najbogatszą oferta turystyczną.

Latem i zimą okolica oferuje atrakcje dla miłośników turystyki pieszej i rowerowej. Opisane i oznaczone szlaki turystyczne w Karkonoszach i Górach Izerskich mierzą ponad kilkaset kilometrów. Dla rowerzystów przygotowanych jest 19 oznaczonych tras o łącznej długości ponad 450 km, o pięciu skalach trudności.

Zimą to centrum narciarskie z najbogatszą w tej części Europy ofertą dla biegaczy. Szklarska Poręba to największy ośrodek narciarski w polskich Karkonoszach i jeden z największych w Sudetach. Amatorzy narciarstwa zjazdowego mają do dyspozycji 15 km tras i 14 wyciągów.

Cena nieruchomości

457 660,00 zł

Apartamenty – Szklarska Poręba

Największa inwestycja w Szklarskiej Porębie, składająca się z 310 luksusowo wykończonych apartamentów jedno- i dwu-pokojowych. Powierzchnia lokali od 34 do 47 m2. Inwestycja zarządzana przez operatora, specjalnie powołanego dla niej.

Na terenie inwestycji m.in. baseny (wewnętrzny i zewnętrzny), saunarium, spa, fitness, restauracja, przestrzeń konferencyjna, strefa Playstation, a także wypożyczalnie sprzętu. Do dyspozycji Gości wewnętrzne i zewnętrzne miejsca parkingowe.

Cena apartamentu w pełni wykończonego i wyposażonego z miejscem postojowym – od 457.767,00 pln.

Kontakt

Marta  Fryc - Piekarska

Marta Fryc - Piekarska

Specjalista ds. Projektów

Cechy

Garaż

Ochrona

Basen

Patio

Taras

Teren ogrodzony

Sauna

Siłownia i fitness

WiFi

Lokalizacja

Szklarska Poręba, Polska

Pokaż w mapach Google